Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Playmate Linda  (Luettu 4049 kertaa)

Poissa Japii

  • Newbie
  • Viestejä: 25
  • * Kelpo kaveri
Playmate Linda
« : Syyskuu 23, 2023, 18:14:24 »
Ei äkkiseltään osunut haulla lankaa tästä, joten avaan uuden.

Tapasin tovi sitten neidon PKS ulkopuolella. Ilmoitus antaa erinomaisen kuvan mitä on tarjolla ja arviot tukevat asiaa.

Tiiviisti todettuna kuvien mukainen neitokainen, jolta saa hyvää palvelua. Tiukkuudesta isot plussat. Nata on joskus hoitanut itseltä kaksi kierrosta puolessa tunnissa ja nyt tuli taas tällainen suoritus saatua aikaan. OWO & CIM toimii ja tosiaan tavara oli myös niin tiukka, että myös kierros 2 lipsahti ennen aikojaan. Posket punaisena jatkamaan päivää. Ainoa miinus ehkä oli, että vaikka lupaa DFK onnistuu, niin suudelmat olivat kevyitä. Tavoitettavuus oli myös asteen haastavaa, vaikka ohjeita noudatin.

Lämmin suositus kuitenkin. Tämä neito on kyseessä.

https://www.realescort.fi/ads/116875/playmate-linda

Poissa Monkku

  • Newbie
  • Viestejä: 17
  • * Kelpo kaveri
Vs: Playmate Linda
« Vastaus #1 : Tammikuu 29, 2025, 18:00:46 »
On kyllä älyttömän vaikea tavoittaa tätä daamia. Tällä hetkellä turussa olisi juurikin linda ja nata ja kumpaakaan ei oikein kiinni saa  :'( Toki voihan se olla että kumpikaan ei halua meikäläistä asiakkaaksi tai kalenterit on no täynnä, molemmat ovat tietenkin ok.

Poissa Gynther

  • Full Member
  • Viestejä: 214
  • ** Piristää muiden päivää
Vs: Playmate Linda
« Vastaus #2 : Tammikuu 31, 2025, 13:13:32 »
Niin mäkin usein eksyn ajattelemaan, ettei "vastaamaton" PT haluu mua tavata. Ei, ei, ei. Aina on kuitenkin (melkein aina) selvinnyt, että kiireitä on tytöllä pirellyt, eikä oo ehtinyt/ pystynyt uusia turskia vastaanottamaan.

Lindalle yrittäisin tunkea siinä klo 21 jälkeen joskus. Sano kerran mulle, että 15-19 aikaan mahdotonta hänelle päästä. Näin täällä pääkaupunkiseudulla ainakin.

Lindan tapauksessa ymmärrän miksi on niin suosittu. On tapaamisen aikana todella pornon ja seksikkään oloinen, eikä häpeile seksuaalisuuttaan. Vielä ku ois natu c-kupin ryntäät ja hieman vähemmän noita ikänumeroita, niin kävisin varmaan sen seitsemännenkin kerran tapaamassa. Sillä ilmoituksen kuviin verrattuna luonnossa nähtävissä hieman enemmän "kulumista". Mutta ei vielä liian haittaavasti.

Nata to-do -listalla mulla ollu jo yli vuoden. Saa nähdä milloin onnistuu.

Poissa Blain

  • Hero Member
  • Viestejä: 668
  • **** Nauttii muiden arvostusta
Vs: Playmate Linda
« Vastaus #3 : Tammikuu 31, 2025, 13:39:26 »
Hiukan menee owo/cim-combolla hinta korkeelle.
Sen takia jäänyt tapaamatta, mut jos kovassa panetuksessa on samoilla seuduilla ja muuta ei ole tarjolla, niin eiköhän Lindaan tule sorruttua.