Onko thaikulttuurissa lähtökohtaisesti jotain, ettei suuseksi ole suosittua ? Kokemukseni perusteella ovat siihen vastentahtoisia. Jos tekevät, niin hyvin lyhyesti.
En ole itse huomannut moista, tosin aika harvalta saa OWOna. Oon kyllä saanut ihan kelpoja ja pitkiä suikkareita moneltakin tytöltä. Enempi taitaa olla ihmisestä itsestään kiinni kuin kulttuurista, tai sitten asiakkaan hygieniasta.
Joo, en oo thaikku mutta tykkään lisputella palleja lämpimällä kielellä. Mutta valitettavasti se toisinaan loppuu siihen, kun kusen ja paskan maku tulee kielelle.
Eli reippaasti vaan saippualla pesemään pallit ja kullit. Mielellään se karvapöheikkökin siitä, niin saa täyden hoidon
No sinänsä ymmärrän, ettei kiinnosta työkseen imeskellä kaikkien viisareita. Voihan se olla nimeksi laitettu, että tarjoaa suikkaria että sais enemmän asiakkaita, mutta ei siitä niinkään nauti. Itelläkään ei oo sitä tarjonnassa kuin vakkareille joiden hygistason tiedän, jollonka siitä ei tuu vastanmielistä jatkossakaan.
Dancing 'round the tombstones Cemetery thighs alive, young and breathing -Rosa