Just kävin testeissä ja puhtaat oli. Koronastakaan ei ole jälkeäkään. Kun saisi vielä incallin. Huomisesta saattaa jo olla mahdollista pidempiaikasesti. Anteeksi vaitonaisuuteni täällä.
Uutiset:
^ Siis mikä käy kumitta?
OWO, CIM vai Creampie?
Vai kaikki edellä mainitut?
Miksi annat meidän turskien laskea lastimme sisääsi? Kiihottaako toimituksen vaarallisuus vai mikä syy?
FFP2 maski suojaa hyvin sekä viruksilta että bakteereilta niin maskin käyttäjää kuin toisinkin.
Oletko tullut ajatelleeksi, että se maski päällä yksin autoa ajava on ehkä menossa hakemaan iäkästä vanhempaansa? Tai syöpäsairasta ystäväänsä, jonka immuniteetin syöpähoidot ovat tuhonneet. Siis henkilöitä, joille korona saattaa olla jopa hengenvaarallinen. Maski nassulla auton sisäilma pysyy virusvapaana. Monesti hullulta tuntuviin asioihin on joku järjellinen syy.
Silti: ikimaailmassa en näkisi itseäni kastamassa maksulliseen naiseen ilman asianmukaista suojausta = kondomia. Vaikka HIV saakin lääkityksellä kuriin, en mistään hinnasta ottaisi riskiä saada sitä.
Seuraan.😂 Saako parhaiten orgasminsa kuvaillut turska kunniamaininnan vuoden lopussa?
Onkos täällä ketään, joka on käynyt laukeamassa Suvin sisään? Haluaisin kuulla kuvailua kyseisestä tapahtumasta.