Mietin että mitähän lonkeroita Kössi ^ mahtaa tarkoittaa.
Pyysi etten rapsaisi niin jätin nimen pois, eikäkun... Helsinki Long Drinkkiä eilen join.
Uutiset:
Mietin että mitähän lonkeroita Kössi ^ mahtaa tarkoittaa.
Mietin että kannattaako Vantaalle keikkailla.Varmasti. Kunhan mesta on jossain keskeisellä alueella, esim.Tikkurila, hyvien kulkuyhteyksien päässä.
Kivistö on aika kiva ja helposti saavutettavissa oleva paikka.Joo, junalla, ja meneehän siitä Hämeenlinnan motari kivasti läheltä. Yksityisautoilusta tehtiin vaan ongelma siellä alkuaikoina, mutta nykyään vissiin saa oman auton suht kivasti parkkiin, tai näin olen ymmärtäny.
Jokohan kaupan hyllyt on tyhjiä vai vieläkö löytyy ruisleipää ja vessapaperia.. 🤔Tänään kävin Hki-Vantaan lentokentän lähellä olevassa ostoskeskuksessa, S-ryhmän hypermarketissa, ja siellä oli hyllyt ihan niinkuin ennenkin. Jotain koloja oli hyllyissä, mut saattoi johtua jo toimittajan normivaikeudesta toimittaa.