Uutiset:

Kirjoittaja Aihe: Timea Bella  (Luettu 9867 kertaa)

Poissa Malibu

  • Newbie
  • Viestejä: 1
  • * Kelpo kaveri
Timea Bella
« : Helmikuu 13, 2023, 14:39:42 »
Oispa hienoo aloittaa vuosi pornostaran kanssa. Kuka kehtaisi lähteä kimppaan, jos hän suostuisi?  :drinking: :weightlifting:

Poissa Mieshki37v

  • Newbie
  • Viestejä: 1
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #1 : Helmikuu 13, 2023, 23:37:55 »
Kiinnostaa kyllä.

Poissa hyvinvarustettu91

  • Newbie
  • Viestejä: 14
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #2 : Helmikuu 14, 2023, 14:56:42 »
Täältä löytyis kans kiinnostusta Timeaa polkemaan  :behind: :blowjob: :drinking:

Poissa STT

  • Hero Member
  • Viestejä: 549
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Timea Bella
« Vastaus #3 : Helmikuu 14, 2023, 16:31:36 »
Onko Timea taas Suomessa? Viime reissulla kertoi että se reissu on viimeinen. No jos on niin suunnitelmat muuttuneet.

Poissa Turskapappa

  • Sr. Member
  • Viestejä: 1653
  • ***** Huikea tyyppi
Vs: Timea Bella
« Vastaus #4 : Helmikuu 14, 2023, 17:36:18 »
Eikös tuo ole ollut jo monta kertaa jäähyväiskiertueelle. Jossain vaiheessa hän lopetti myös videoinnin palveluvalikoimasta, mutta tuli takaisin. En tiedä onko nykyään.

Ikää on tullut vitusti lisää, mutta preferenssit eivät ole vaihtuneet. Törötisuiset parikymppiset huorat kaupungin korkeimmilla koroilla yhä mielessä.

Poissa longjohn_1

  • Newbie
  • Viestejä: 2
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #5 : Helmikuu 16, 2023, 14:00:32 »
Timea on kyllä upea tapaus.
Olen käynyt tapailemassa häntä ennen koronaa useita kertoja ja aina lähtenyt tapaamisesta hymy korvissa.

Huomasin että Timean palvelukatalogi on laajentunut,
täytyy harkita tapaamista, kiinnostaisi kuuman session jälkeen käyttää Timeaa vielä pisoaarina 😍

Poissa runkqvist

  • Jr. Member
  • Viestejä: 59
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #6 : Elokuu 14, 2023, 15:42:33 »
Hän ois taas Suomessa..

Poissa CuoreSportivo

  • Full Member
  • Viestejä: 350
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Timea Bella
« Vastaus #7 : Elokuu 14, 2023, 15:47:26 »
Täältä vahva suositus. Pitäähän sitä nyt kuuluisaa pornotähteä käydä kerran polkaisemassa. Tosin olen käynyt jo neljä kertaa yhteensä tässä vuosien varrella, mutta ei niitä lasketa. Kaiken lisäksi Timea on erittäin mukava mimmi.

Poissa HarryPotter

  • Sr. Member
  • Viestejä: 7998
  • ******** Lähellä täydellisyyttä
Vs: Timea Bella
« Vastaus #8 : Elokuu 14, 2023, 20:09:35 »
Samaa mieltä, Timea on kyllä ihan huippu ja todella mukava nainen  :inlove:

Haulla löytää aikaisempia ketjuja Timeasta:

https://www.seksisaitti.net/index.php/topic,5842.msg222663.html#msg222663
Seksi, sali, sauna ja saunaolut ;) No ehkä muutakin! ( 57 - 70 - 105 - 26 )

Poissa Lone

  • Newbie
  • Viestejä: 15
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #9 : Elokuu 16, 2023, 00:34:52 »
Täältä vahva suositus. Pitäähän sitä nyt kuuluisaa pornotähteä käydä kerran polkaisemassa. Tosin olen käynyt jo neljä kertaa yhteensä tässä vuosien varrella, mutta ei niitä lasketa

Muistanko oikein että aikoinaan rankkasit kuitenkin vanhat kunnon Christina-nimiset tsekit vielä mestari Timeankin yläpuolelle..? Alla pätkä vanhaa viestiketjua. Nuo mainitsemasi mimmit ovat minunkin muistoissa ehdottomat ykköset, vaikka Timeakin on ns omassa sarjassaan huippua

Timea oli ystävällinen ja ammattimainen koko tapaamisen ajan. Ehkä jopa sittenkin liian ammattimainen, sillä en antaisi kokemukselle enempää kuin vahvan 8-puolikkaan. Monet kunnon tsekki-tytöt, kuten Chriss ja Christina aka Top Experience saavat minulta täyden kympin ja papukaijamerkin vielä päälle. Näitä kaiholla muistelen vielä kiikkustuolissankin...


Poissa CuoreSportivo

  • Full Member
  • Viestejä: 350
  • *** Näyttää hyvää esimerkkiä
Vs: Timea Bella
« Vastaus #10 : Elokuu 16, 2023, 06:53:34 »
^Kyllä vain, tätä mieltä olen edelleenkin.

Chriss:ä ja Christina aka Top Experience:ä muistelen edelleenkin kaiholla.

Mutta silti voin Timeaakin suositella, kasipuolihan on hyvä numero, hyvin lähellä kiitettävää   :)



« Viimeksi muokattu: Elokuu 16, 2023, 06:55:11 kirjoittanut CuoreSportivo »

Poissa Lone

  • Newbie
  • Viestejä: 15
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #11 : Elokuu 16, 2023, 10:48:31 »
^Kyllä vain, tätä mieltä olen edelleenkin.

Chriss:ä ja Christina aka Top Experience:ä muistelen edelleenkin kaiholla.

Mutta silti voin Timeaakin suositella, kasipuolihan on hyvä numero, hyvin lähellä kiitettävää   :)

Totta, ja pyöristyy vielä ysiksi kun koulutodistus annetaan (niissähän ei ole plussia, miinuksia tai puolikkaita)

Vaan ihana Chriss saa minultakin sen kirkkaimman kymppiplussan aina ja edelleen 💞 Vaikka siitä taitaa olla jo neljä vuotta kun hän suomessa viimeisen kerran kävi... Haikeana niitä aikoja kaipaan takaisin - tai että tekisi vielä paluun näihin maisemiin??

Taitaa kuitenkin elämä olla vienyt jo eteenpäin Ostravan neidon (perhettä pukkaa ynnä muuta). Ken tietäisi sen?

Poissa Asrm69

  • Newbie
  • Galleria (2)
  • Viestejä: 23
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #12 : Maaliskuu 10, 2025, 21:32:29 »
Vastaan tähän tuoreimpaan ketjuun enkä alota uutta.

Eli Timea on jälleen suomessa ja kampin tutussa pt talossa helposti tavattavissa. Oli kaikki kunnossa. Suihkut, känny laturi, juomaa jne.

Hän on kyllä todella ystävällinen ja oli hieno lähteä lauantai yöhön kassit perusteellisesti imettyä vaikka itseasiassa toista laukeamista en pystynyt suorittamaan. Se eka oli jo niin räjäyttävä takaapäin kun oli pitkään pari päivää kasvattanut intoa ja pidätellyt pitkän suikkarin ajan. Jotenkin siinä dogi aikana oli hienoa seurata kuinka hänen pillunhuulet tarttui paksun kullin ympäri ja liikkuivat edes takaisin tiukalla otteella kun samalla levitti persettä käsillä. KUMI TÄYTEEN ja eikun hekumaallisesti jatkoin vielä jokusen minuutin. Tuntui laukeaminen kestävän sinä päivänä minuutin plus extra aika panoa ennen kuin veri alkoi palata päähän.
Suihku, hiplutusta ja hierontaa, ja sitten toinen kierros suikkaria. Todella kovaksi sain kassi imulla ja kevyesti runkkaamalla ja hieromalla vähän kasvoja vasten. Siinä kun kauniita kasvoja vasten oma paksu kyrpä heiluu ja peittää Timean pienen pään ja hiukset on päältä ponihännässä ja omassa nyrkin ohjauksessa, on mies onnellisemmillaan.
Yritin vielä tuon jälkeen nussia mm. Nostamalla hänet syliini jalat korvissa ja paukuttaen pystyssä. Se kikatus oli ihana. Mutta eipä 2x siltikään onnistunut. Alkoi kylmä suihku olla mielessä että saa hien laskemaan ennen lähtöä ihmisten ilmoille.
Menen uudelleen kunhan oikea aika...
Sää oli pimeä ja onnellisuutta +5 astetta.
Kaikkeen ei pidä suostua ❤️

Poissa Janpert

  • Newbie
  • Viestejä: 12
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #13 : Maaliskuu 13, 2025, 23:42:32 »
Jos kimppapanoon lähtijöitä niin voin harkita mukaan. Ottaako 3 reikään samaan aikaan?

Poissa pekka peitsi

  • Newbie
  • Viestejä: 25
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #14 : Maaliskuu 14, 2025, 09:29:33 »
olisi kieltämättä kivaa.
niin monta kertaa yhdessä pidetty hauskaa niin kyl olisin mielelläni mukana

edit: oli ulkona kylmää mutta timea sai lämmön taas rintamuksille. harmi että lähti kotiin. mut enskerralla taas sit tunteellinen suudelma
« Viimeksi muokattu: Maaliskuu 14, 2025, 09:32:33 kirjoittanut pekka peitsi »

Poissa goro

  • Newbie
  • Viestejä: 37
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #15 : Maaliskuu 14, 2025, 13:06:21 »

Poissa pekka peitsi

  • Newbie
  • Viestejä: 25
  • * Kelpo kaveri
Vs: Timea Bella
« Vastaus #16 : Maaliskuu 14, 2025, 19:58:36 »
haluisin nyt muistutta asista joka pitäis olla meille kaikille itsestään selvää.
hän on ihminen niin kuin me kaikki.
vaikka tehny pornoa aiemmin niin ei se tarkota että tykkää siitä. joten vähän iisimmin kommenttien kanssa.