SeksiSaitti

Keskustelua paikkakunnittain => Turku => Aiheen aloitti: tuska76 - Heinäkuu 30, 2024, 13:56:01

Otsikko: Hehkeä blondi kaipaa seuraa / blondi ja seksuaalinen misu etsii seuraa
Kirjoitti: tuska76 - Heinäkuu 30, 2024, 13:56:01
Naapurissa ilmoittelee. Osoite itsessään oli isompi red flag kuin neuvostoliiton lippu konsanaan. Pioneerihenkeä mukaillen tutkimusmatkalle Varissuota kohti. Pihaan päästyäni redflag toisensa perään. Ulko-ovi oli lähes säpäleinä, postiluukku potkittu sisään.

Hetken pohdin kääntyäkö ympäri jo tässä vaiheessa. Pieni sisäinen pioneeri minussa kuitenkin edelleen kutkutti, olinhan jo tullut näin pitkälle. Koputin oveen. Oven tuli avaamaan tavallisen suomalaisen naisen ulkomuodon omaava nainen, ei mikään viulunkieli tai sotanorsu. Astuin pari askelta eteisen puolelle. Eteeni avautui juuri se mistä mun intuitio ennakkoon varoitti, kämppä on Vakken ykkösluokan narkkikämppä ja naikkosen silmät seisoi päässä kuin ... hmm keksi itse mielikuva. Oli pakko tässä kohtaa kysyä vielä "annatko paljaalla?". Vastaus ja kaikki huomioiden tässä kohtaa täyskäännös oikeean päin ja paikalta poistuminen.

En voi millään suositella vihamiehelekkään, en millään. Omalla vastuulla, sinua on varoitettu.
Otsikko: Vs: Hehkeä blondi kaipaa seuraa / blondi ja seksuaalinen misu etsii seuraa
Kirjoitti: Taitaka - Heinäkuu 31, 2024, 10:09:24
Hyvä, informatiivinen ja samalla hauska rapsa. Pt:n ilmoitus on ihan ok suomenkielellä laadittu, että aika moni turska tuonnekin on varmasti eksynyt.
Otsikko: Vs: Hehkeä blondi kaipaa seuraa / blondi ja seksuaalinen misu etsii seuraa
Kirjoitti: FortySexN2 - Heinäkuu 31, 2024, 10:22:19
Hieno rapsa, tulee mieleen keltaisten sivujen sanailut parhaimmillaan
Otsikko: Vs: Hehkeä blondi kaipaa seuraa / blondi ja seksuaalinen misu etsii seuraa
Kirjoitti: Pefragiles - Heinäkuu 31, 2024, 15:50:39
Tämä on tosiaan aika tapaus. Eka tapaaminen ei onnistunut koska lompakko hukassa, ei puheaikaa vastata ja avaimet hukassa jne. Lupasi seuraavaksi päiväksi tingatulla hinnalla. Eteisessä kaatuu ensin polkupyörä melkein päälle. Omat hampaat naikkosella sentään on. Ei ole sotanorsu, mutta aineiden käytön näkee kolmen metrin päähän. Käännyin pois.
Otsikko: Vs: Hehkeä blondi kaipaa seuraa / blondi ja seksuaalinen misu etsii seuraa
Kirjoitti: analseeker - Heinäkuu 31, 2024, 16:00:37
joskus kolmisen vuotta sitten kävin perseeseen vetämässä kyseistä neitoa,oli sillonki jonkin sortin pöllyssä.
ois antanu paljaalla vedellä mut katoin paremmaks käyttää gummia.
Otsikko: Vs: Hehkeä blondi kaipaa seuraa / blondi ja seksuaalinen misu etsii seuraa
Kirjoitti: Waykee - Heinäkuu 31, 2024, 17:31:45
Soittelin yksi kerta neidolle ja onneksi oli jo puhelimessa niin aineissa että osasin väistää luodin.