SeksiSaitti
Seksi ja rentoutuminen => Maksullinen seksi => Aiheen aloitti: Gentleman Tampere - Lokakuu 27, 2024, 18:07:48
-
Kysymys lähinnä turskille, mutta miksi ei myös hupakoille.
Itse olen välttynyt. Taustatyöt on usein tehty huolella, mutta olen toki outoja mimmejäkin tavannut, hyvällä menestyksellä. Käytän sen verran aikaa viestittelyyn tai puheluun, että pahimmat virheet tulee siten vältetyksi. Toki olen päätynyt melkoisen törkyiseen kämppään jonkun kerran, lisäksi pari tapausta oli nähtävästi aineissa, mutta niin vähän etten sitä eteisessä huomannut.
Olen siis onnistunut tässä harrastuksessa melkoisen hyvin. Miellyttäviä tapaamisia on paljon mitä muistella, ja uusia hankkia.
-
Olen välttynyt tekemällä taustatyöt ja olemalla vigilant. Jo ennen ensimmäistä hupakkoreissua olin kehittänyt melko hyvän sisälukutaidon potentiaalisista feikeistä, multiprofiileista yms.
-
En ole välttynyt. Olin aina huono lueskelemaan raportteja vaikka niitä itse tuli väsäiltyä Wörkille, että tänne.
-
Tasan yksi on kääntynyt ovella. Sanoi luulleensa mua blondiksi. Paskapuhetta, mutta uskoin :D
-
En ole välttynyt, joskus käyn vain varmoilla ja rapsatuille, joskus käyn aivan uusilla ja verifioimattomilla ja näissä saattaa tulla ikäviä yllätyksiä ja ovelta on täytynyt kääntyä. Näistä tulee sitten aika usein hupaisia viestejä jälkikäteen.
-
Kerran otin riskin ja kävin huoralla jolla oli arvostelut blokattu. Silloin olisi pitänyt ovella kääntyä, en sitä tehnyt ja kokemus oli vieläkin paskempi mitä arvelin. Olen siitä yrittänyt pari kertaa tännekin raporttia kirjoittaa, mutta aina ketjut ovat poistettu sääntöihin vedoten.
Tämän tapauksen jälkimainingeissa mietin, että miksi se ovelta kääntyminen on monelle niin helvetin vaikeeta kuten itselleni silloin?
-
Suomessa ei ole tarvinnut kääntyillä, mutta Berliinissä ja Prahassa tuota on joutunut harrastamaan jonkun verran kaikesta pohjatyöstä huolimatta.
-
Taustatyöt tehdään huolella, eikä ole tarvinnut kääntyä. Oikeastaan vain kerran menin ns. sokkona mimmin luo, josta ei ollut mitään ennakkotietoa. Hymyllä siitäkin selvittiin ja meillä oli varsin mukavaa!
-
Enimmäkseen tapasin aina näitä joista ei ollut mitään raporttia missään ja tulipa oltua muutaman kerran ihan eka asiakaskin. Pääsääntöisesti tämä huomioiden niin vähällä sitä pääsi.
Itse ainakin koin, että " reipas pelimannihenki" antoi paremman lopputuloksen kuin insinöörimäinen tutkiskelu ja hinkaaminen.
-
Ainakin kahdesti olisi pitänyt kääntyä pois... Mutta ei ole sitä tullut tehtyä...
-
Viiden vuoden aikana on tainnu yks kääntyä ovelta katsottuaan mua päästä varpaisiin ja sanottuaan, että oon "liian pitkä" (ehkä liian iso sit muutenkin, kun hän oli mua aika paljon hentoisempi) ja toinen kun oli duo yhden kanssa, mut hän ei ehkä ees vilkaissut meihin ennen kääntymistään, joten taisi olla ennalta suunniteltu juttu.
-
Pari kertaa kääntynyt ja kerran käännyttänyt.
-
Elokuussa AS;n kautta tilasin palvelun.Vastassa oli totinen niittinaamainen nuori nainen.Ei mielestään osannut laittaa kondomia.Keräsin rahat pöydältä ja häivyin.Kehotin vielä harjoittelemaan huoraamista
-
Kerran on oveltani käännytty ja epäilen ettei mies ollut hetkeäkään ajatellut tapaamisen hoitamista loppuun vaan tarkoituksena oli ainoastaan urkkia osoite ja nähdä aito hupakko. En mene yksityiskohtiin, mutta näin jälkeenpäin näen monta redflagia olleen jo ennen ovelle saapumista.
Itse olen kerran joutunut käännyttämään asiakkaan ovelta johtuen hänen kovasta humalatilastaan. Ilmoituksessani kerron etten tapaa päihtyneitä.