SeksiSaitti
Keskustelua paikkakunnittain => Helsinki/pääkaupunkiseutu => Aiheen aloitti: SeuraaP-H - Tammikuu 22, 2025, 09:08:43
-
https://www.realescort.fi/ads/184332/eurasian-eccatelina
Mahtaako kenelläkään olla kokemusta kyseseisen ilmoituksen palveluntarjoajasta? 1 rapsa näyttäisi olevan mutta en ihan vielä sen perusteella pidemmän matkan takaa viitsisi lähteä kokeilemaan.
-
On tulossa ensi kuussa Turkuun ja itseä myös kiinnostelisi kovin.
Googlasin ihan tuolla nimellä ja päädyin muutamalle ulkomaiselle sivustolle, jossa saanut myös yksittäisiä ylistäviä kommentteja. Noinkohan pitävät paikkansa🤔?
Itseäni kiinnostaa sen verran paljon, että kun tulee Turkuun niin jos ei täällä häntä ”alas ammuta” niin poikkean kyllä kylään. Ja tietty rapsaan asianmukaisesti😉.
-
Jään siis odottelemaan vielä. Ellei joku muu tässä välissä ehdi ko. tyttöä tapaamaan.
-
näyttää antavan nussia paljaalla lisä maksulla... pituus 180.... post-op trans tutka hälyttää
-
näyttää antavan nussia paljaalla lisä maksulla... pituus 180.... post-op trans tutka hälyttää
Tuota paljaalla laittamista en huomannutkaan, siinä tutka kyllä hälyttää…. Ihana 180 post op (mahdollinen) laittaa kyllä keulimaan😉.
Kuka haluaisi jakaa täällä kokemuksensa?
-
Kropan mittasuhteet ja kasvot + 180cm pituus, vahva post-op epäily.
-
^Aivan selvä tapaushan tuo kuvien perusteella on. Mielestäni se pitäisi myös ilmoituksessa rehellisesti ja suoraan kertoa.
-
En ihan näiden kuvien perusteella menisi antamaan arviotani post-opista. Sen sanottuani kiinnostuin taannoin ilmosta mittojen perusteella, mutta tutustuttuani kuviin, niissä oli jotain mikä sai kiiman lerpahtamaan.
-
Ilmossa sanotaan ettei ole silikonitissit.
Kyselin vähän tietoja ja lähetti videon pätkän pyytämättä.
Kovasti näytti luomutisseiltä, varsinkin kun "pompotteli" toista videolla.
Enpä tiedä, toosakin näytti aidolta, vaikka enpä ole leikattuja nähnyt juurikaan.
-
Omaan silmään näyttää kyllä boob jobilta.
Toisaalta! Tissien pompotteluvideo alkoi kiinnostaa, ihan tutkivan journalismin hengessä tietenkin ;D
-
EGE-ilmossa on video, jonka lopussa pompottelee.
-
Ilmossa sanotaan ettei ole silikonitissit.
Kyselin vähän tietoja ja lähetti videon pätkän pyytämättä.
Kovasti näytti luomutisseiltä, varsinkin kun "pompotteli" toista videolla.
Enpä tiedä, toosakin näytti aidolta, vaikka enpä ole leikattuja nähnyt juurikaan.
Joillekin kasvaa isotkin tissit hormooneilla.
-
Nimenomaan ege-videolla näkyy tissin alla selkee arpi mun mielestä, öpaut 12s alkaen.
Ei se mitää mistää transjutusta kerro toki.
-
Hittolainen! Ei ollut Turussa kuin päivän vaikka oli ilmoituksessa 1.-7.2. Palasi pikapikaa Helsinkiin. Jäi siis tällä kertaa tämä ihana kokematta.
Olisi silti kiva kuulla, josko joku jakaisi kokemuksensa ihan käynnistä eikä vain spekuloisi täällä, onko lintu vai kala…
-
Oli ihan legit mukava muija ja tissit on kyllä aidot. Tulee uudestaan suomeen parin kk päästä.
-
Ajattelin käydä kyllä kokeilemaan kun tulee uudestaan Suomeen. Jos vaan aikataulut ja sijainti osuu kohdilleen.
Näitä pitkiä naisia ei oo kyl liikaa tarjolla.
-
Oli ihan legit mukava muija ja tissit on kyllä aidot. Tulee uudestaan suomeen parin kk päästä.
Kiitos tästä kolemuksen jakamisesta ja aikataulutiedoista. Täytyypä olla sitten tarkkana kun seuraavan kerran tulee😀!