SeksiSaitti

Keskustelua paikkakunnittain => Helsinki/pääkaupunkiseutu => Aiheen aloitti: sampsa100 - Joulukuu 28, 2022, 15:38:08

Otsikko: Herku peppu Tikkurila
Kirjoitti: sampsa100 - Joulukuu 28, 2022, 15:38:08
Herku peppu Tikkurila
ei ainakaan kuva pitänyt kyseisessä osoitteessa
paikkaansa edellisellä kerralla, mutta eihän
tämä mitään todista. Onkos joku käynyt alepan vieressä ?
Otsikko: Vs: Herku peppu Tikkurila
Kirjoitti: irritaatio - Joulukuu 28, 2022, 16:48:27
onx tän nimi Anneli?
Otsikko: Vs: Herku peppu Tikkurila
Kirjoitti: Ilari Lerssi - Joulukuu 29, 2022, 10:33:23
Älkää vaan haksahtako noihin herku peppuihin. Liukuhihna venakoita. Ovat aina isolla porukalla samassa kämpässä kaikki akat. Ennen ne oli unikkotiellä tiksisä, nyt alepa talossa ollut jo jonkun vuoden. Välillä koko sakki esim. turussa. Aina feikki kuvilla liikenteesä. Kieroja kun pirut.
Otsikko: Vs: Herku peppu Tikkurila
Kirjoitti: Gynther - Joulukuu 29, 2022, 13:57:44
Komppaan Ilaria. Tuollaisia kokemuksia minullakin on ollut heistä. Boikottiin koko porukka, niin eivät enää sotke markkinoita feikkikuvien ja -kirjoitusten keinoin.

Mutta, mutta, koska toiminta vain tuntuu jatkuvan ja jatkuvan, taitavat he jonkun satalappusen silloin tällöin liian kilteiltä ihmisiltä saada.